לקוחות מרוצים

אנחנו כל כך שמחים! זו הקלה של ממש אחרי משא (ומסע) של שנים ברכנו "הטוב והמטיב" בשם ובמלכות (אמיתי!) הליווי שלכם היה מקצועי ומוצלח במיוחד שוב ושוב אני מרגישה שהכול היה תלוי על בלימה וברוך ה' אתם הייתם השליחים הנאמנים יש לנו הכרת הטוב גדולה אלכם, ותמשכו להצליח עם עוד ועוד אנשים תבורכו בשפע ובכל טוב .

חנה (43)
סובלת מדלקת פרקים נאבקה שנים לקבלת קצבה. לאחר שפנתה לד"ר זכות קבלה מלוא זכיותיה בקצבה יציבה על סך 4.300 ₪

אני ממש רוצה להודות לכם על התמיכה וההדרכה, על ההשקעה של זמן ומחשבה בכל התהליך איתי. הרגשתי לכל אורך הדרך שאני לא לבד, והיחס החם שהענקתם לי באמת שאין לזה מחיר עברנו תהליך באמת מורכב, אבל היד המנוסה שלכם הובילה לשביעות רצוני שלכם ברוך.

ברוך ב. מירוחם (27)
סובל מקושי נפשי קיבל קצבה מלאה על סך 5.500 ₪ מדי חודש וסכום רטרו של 45.000 ₪

לצוות ד"ר זכות המיוחד: כמה מילים מכול הלב- תודה על ליווי מקצועי ויעיל במשך חודשים בנפתולי הגשת הקצבה לביטוח לאומי, תודה על ההבנה, ההקשבה, ההכלה, מתוך ידיעה שהמידע הרגיש והחסוי שהפקדתי בידך - לא עובר הלאה. שמחה שהגענו לתוצאה מיטבית שכזו, שמאוד מאוד תקל עלי להרים את הראש מעל הקשיים הייתם הנכונים במקום הנכון ממוקדים ובאמת ערים לכך שזה היה הכי מהר שרק אפשר. שוב תודה!

בלומה ג. מהמרכז (35)
חלתה בקוליטיס פיברומיאלגיה לאחר שנים של מאמץ באופן עצמאי פנתה לד"ר זכות וקבלה קצבה של 2.300 ₪ חודשי וסכום רטרואקטיבי של 30.000 ₪

שלום רב לכל צוות ד"ר זכות. אני שמח לבשר לכם שהיום סוף כל סוף קבלתי את הפטור ממס הכנסה. לכול אורך הדרך חשתי שאני נמצא במקום הנכון, צוות מקצועי ומיומן ממוקד מטרה שהוכיח פעם אחר פעם ששירות ואנושיות הם עדיין דברים שניתן למצוא. מעבר לכל זה אני שמח לבשר לכם שבזכותכם שקבלתי קרוב למיליון ₪ עבור 6 שנים האחרונות בהם כמו שאתם בטח יודעים סבלתי מסכרת וסיבוכיה. אני רוצה להודות לכם מקרב לב ועל הרבה דברים שמעבר למילים

יצחק ר. י-ם (85)
סבל מסכרת ופגיעה קשה ברגליים ובכליות וקיבל פטור ממס והחזר רטרואקטיבי של 6 וחצי שנים אחורה.

נגישות

השאירו פרטים ליצירת קשר ואולי תקבלו הרבה כסף!